Nabór na oba serwery NCraft!
Otwarta rekrutacja na: 
  • ChatModerator - Zadania: Pilnowanie zasad pisowni i ogólnie kultury na serwerze, banowanie i wyciszanie gdy potrzeba, przyznawanie mebli których nie można craftować, Wolne miejsca: 3 (1 ChatMod na NCraft i dwóch na NCraft Surv).
  • Budowniczy na okres miesiąca - Zadania: Pomoc w budowie mapy Survival, głównie budynki funkcyjne. Wolne miejsca: 2 (NCraft Surv).
Wzór na NCraft Średniowiecze:
Na jaki serwer? Średniowiecze czy FreeBuild?
Nick:
Dlaczego ty?
Wiek (Weryfikacja Discord):
Screeny Budowli w stylu średniowiecznym (Dotyczy budowniczego, pozostałe punkty też go dotyczą oprócz wieku):

Wzór na NCraft FreeBuild:
Na jaki serwer? Średniowiecze czy FreeBuild?

Nick:
Dlaczego ty?
Wiek (Weryfikacja Discord):

Podanie podeślij w odpowiedzi na ten temat!

Rekrutacja trwa do 12 Listopada!
Na co rekrutuję? ChatMod
Nick: Alan_Rybak
Dlaczego ja? Jestem jedną z tych osób, która gra na tym serwerze od dawna, jestem uczciwy i nie oszukuję ludzi, jestem sprawiedliwy, mój język polski jest na wysokim poziomie
//XANT3R: podanie przyjęte, test odbędzie się w poniedziałek 6 Listopada!
Na co rekrutuje? :ChatMod
Nick __bartek257__
Dlaczego ja ? Kolega polecił mi tez serwer jak wszedłem pierwszy raz to mówię " Co za fajny serw"
mniejsza z tym. Ogólnie pomagam graczom tego serwera  np. ktoś się pyta jak wziąć itemy startowe
Wiek 11lat
serwer Ncraft

//XANT3R: Odrzucone. Powód: Gracz Bartek257 sam nie przestrzega regulaminu nadmiernie spamując wmawiając innym że testuje lagi. Sad((((((((
Na co rekrutuję ? ChatMod
Nick : Emstek
Dlaczego ja ? Powiem szczerze jestem stosunkowo nowy na serwerze ale jeśli chodzi o kulturę oraz pilnowanie serwera
nie mam sobie równych

//XANT3R: Podanie odrzucone, nie podano serwera na który jest podanie.
@Emstek: Na który serwer? FreeBuild czy Średniowiecze?
Na co rekrutuję? Na chatmoda 
Serwer Freebuild
Nick: BennyAkaBenny
 Dlaczego Ja? Ponieważ mój język polski jest na wysokim poziomie i jestem bardzo pomocny.

//XANT3R: Podanie odrzucone, brak szybkich odpowiedzi na teście, zastanawianie się nad prostymi pytaniami.
(18 Lis 2017, 13:31)BennyAkaBenny napisał(a): Na co rekrutuję? Na chatmoda 
Serwer Freebuild
Nick: BennyAkaBenny
 Dlaczego Ja? Ponieważ mój język polski jest na wysokim poziomie i jestem bardzo pomocny.

//XANT3R: Podanie odrzucone, brak szybkich odpowiedzi na teście, zastanawianie się nad prostymi pytaniami.

Przepraszam, jeśli uraże osobę Pańską, ale gdyby Twój język polski, byłby na wysokim poziomie, nie zaczynał byś zdania od "Ponieważ" Pozdrawiam, miłego dnia/wieczoru!
"W całym życiu sza­nuj prawdę tak, by two­je słowa były bar­dziej wiary­god­ne od przyrzeczeń innych"
Rekrutacja zawieszona do odwołania.

Skocz do:

Dane serwera
Typ: FreeBuild
IP: mc.ncraft.info
Wersja: Od 1.4.7 do 1.12.1
Ekipa
HeadAdmin: julka_leos

Admin: TeYroXPlay

ChatMod: Alan_Rybak i DeadStroke221

Ostatnio na forum
Discord